| iulya_9118 a întrebat:

Buna:*. cum poti cuceri un baiat? ce le place cel mai mult baietilor la fete? funda:Xkiss

2 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| adelaroman79 a răspuns:

Sti cum se spune.,,Cu toti suntem de acord cu frumusetea interioara si totusi lesinam dupa ambalaje!''. daca ma intelegihappy. Asa ca primul pas ar fi sa ii acorzi mai multa atentie decat in trecut si sa incerci sa fi o adevarata lady in preajma lui. [sigur se va simti mai important] si daca vezi ca da semne, si iti raspunde purtarii, vei sticum sa continui...happy sper ca te-am ajutat. bafta!:*