| Alexa_5358 a întrebat:

Daca imi place sa ma masturbez e bine?

11 răspunsuri:
| SiMpLa a răspuns:

Nu nu este bine cea ce faci in primul rand uita-te la tine ESTI FATAstraight face si cea ce faci este un pacat. E dureros te sfatuiesc sa vorbesti pe tema aceasta cu mama ta mai pe ocolite pana prinzi curaj si cu timpul vei ajunge la stadiul in care nu iti va mai fi rusine sa vb cu mama ta despre acest lucru, vei fi informata devreme.Daca esti virgina iti poti rupe himeniul si asta te va durea ff tare si vei sangera. Ocupa-te mai mult de scoala de eduatia ta si lasa sexul te vei satura de el toata viata gandeste rational nu ca toate pustoaicele nerabdatoare si prostute Doamne nici nu sti ce parsivi sunt baietii ar face orice sa te aibe macar pentru o partida si apoi sa te faca de ras tuturor la cat de usoara ai fost. FETELOR treziti-va si nu mai raspundeti la prima strigarestraight face

| JuliaR a răspuns (pentru SiMpLa):

Doamne, cum gandesti straight face da-mi voie sa ma abtin.

| Thunderstruck a răspuns (pentru SiMpLa):

Maaaaa lasa fata sa faca ce vreastraight face. Cum sa fie pacat daca te masturbezi? Mare **** zici ca ajungi in "iad" daca te masturbezi odata.nu ziceti voi credinciosii ca dumnezeu va iarta? Las-o dracu de religie in chestiile astea...Si daca se va rupe himenul care-i faza? Va curge putin sange.te duci la baie, te speli frumos dai cu spirt sa nu se infecteze si iti trece in 1-2 zile.E o nevoie omeneasca sa te masurbezi WAKE UP FRIENDS!yawn

| SiMpLa a răspuns:

Thunderstruck ma abtin la ce ai spus.In primul rand e minora, Daca i-ai fi fost tata ai fi considerat acest lucru NORMAL? sincer acum oh go onCopii infomani yawn

| Thunderstruck a răspuns (pentru SiMpLa):

Nu vad ce are, e o diferenta intre a te masturba si a face sex.La masturbare nu poti sa ramani insarcinata, sau sa iei vreo bts.Nu ai niciun risc daca o faci de 1-2 ori pe saptamana. Sper ca ai inteles, si nu e pacatlaughing))rolling on the floor).w

Răspuns utilizator avertizat
| Alexandrumar1 a răspuns:

Depinde de varsta.Si e destul de normal.Numai vezi sa nu de dizverginezi daca mai esti virgina.adic totul depinde de varsta.Zi cati ani ai si o sa-ti spun ce pericol exista.

| Alexandrumar1 a răspuns:

Aha.vezi sa nu bagi ceva adanc in vagin ca poti rupe chestia aia (nu stiu cum se numeste)si cand o sa mergi la control la ginecolog cu maicata la 15 ani sa nu dii dizvirginata, ca o sa trebuiasca sa dai explicatii.

| cony1226 a răspuns:

Da e bine, e perfect normal!

| andraelena1 a răspuns:

Da i inainte cu tupeu!