| anonim_4396 a întrebat:

Daca in timp ce ma masturbez folosesc pe post de lubrifiant sampon sau gel de dus se poate intampla ceva?

7 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Da - te alegi cu o iritație de mai mare dragul. Din cauza pH-ului mare al acestora precum și al faptului că se scade tensiunea superficială la nivelul pielii. În fine, alea sunt făcute să facă spume, nu să ungă!

| 94Lucifer94 a răspuns:

O să te cam usture când te piși puțin, în rest nu cred că pățești ceva atât timp cât te clătești bine când termini.

| denisTiky a răspuns:

Si eu fac la fel cand stau sub dus si nu am nici pe dracu. Sorloboanca e sanatoasa tun si functioneaza pe fete brici!

| MaTeOGG a răspuns:

Mai bine folosesti saliva, dar e mai buna aia cu consistenta de mucoza nazala. Iar daca nu iti vine, bea o lingurita de lamaie, clateste-te in gura cu apa de toaleta (Listerin ar fi bun, cu ocazia asta iti cureti dintii), sarea ar mai fi o solutie. Vezi tu te descurci, dar nu sapun, nu e bun pentru ****winking

| Raspundd a răspuns:

Nu ai folosi, vei avea o mare iritatie. Macar un ulei ceva, cred ca ar fi mai ok:*

| denisTiky a răspuns (pentru Raspundd):

Ulei de floarea soarelui (=

| popastefana a răspuns:

In cazul in care esti mare barosan (bigboss$$$) folosesti doar head and shoulders pro active man cu menta(daca te ustura poti sa dai si cu alpecin )