| anonim_4396 a întrebat:

Daca in timp ce ma masturbez, imi mangai sfarcurile si zonele de langa penis, orgasmul va fi mai puternic? Am 16 ani si ma masturbez de 3 ori pe saptamana, ar putea dauna?

2 răspunsuri:
| Zabbyel a răspuns:

Nu dauneaza. cu cat il ti mai mult in suspans "oregan0", atunci devine mai puternic. nu suntem domnitze sa fim mangaiate rolling on the floor))))), singurul contact este sa fim atinsi la penis si la oute love strucklove strucklove struck, de fete nu de noi love strucklove strucklove struck

| Aurora99 a răspuns:

Bag-o-n cufăr