| anonim_4396 a întrebat:

Daca in urma unui raport sexual, baitului i s-a produs o rana serioasa pe penis, si acum are cicatricea de 2 luni, se poate inrautati? cum sa procedam sa treaca cicatrice?

9 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Poate sa fie o boala de transmitere sexuala, faceti niste analize

| KMaddieK a răspuns (pentru mgtow):

Nu, era o rana, cred ca produsa la penetrare, si acum are cicatrice si nu mai trece. Am mai incercat o data, dar s=a rupt iar.

| Drolja a răspuns:

Cu pupici şi mângâieri trece buba!

| Emilian65 a răspuns:

Daca cicatricea este de 2 luni, mergeti urgent la un medic specialist in boli sexuale si vedeti care este cauza de nu se vindeca.

| NameHarris a răspuns:

Ati folosit drujba la jocuri erotice|laughingPoate are ceva boala cu transmitere sexualahappy

| KMaddieK a răspuns (pentru NameHarris):

Suntem un pic sadomasochisti laughing Nu e o boala. Rana i s=a produs la penetrare si nu ii mai trece cicatricea.

| NameHarris a răspuns (pentru KMaddieK):

Este pentru prima oara cand aud asta laughing) ca sa ranit la penetrare.Sa mearga la un specialis ii va da ceva crema si ii va trece cu sigurantahappy

| Costi_Duta_1994 a răspuns:

Pai da cu algocalmin si cu putina ciocolata, poate se inegreste si dupa da cu putina sperma si se face la loc. Eu iti recomand sa bandajezi cicatricea si sa nu mai faceti poca-poc cu purcei. A da, am uitat sa iti spun. Daca iti vine sa faci cachita cand faci poca-poc e un semn grav de ambundenta sexuala.

| KMaddieK a răspuns (pentru Costi_Duta_1994):

Nu inteleg daca e raspuns la misto sau nuwinking.