| Lauraelena1998 a întrebat:

Daca inghit sperma are ceva va rog fara jigniri

13 răspunsuri:
| VerginicăVacăGrasă a răspuns:

Deloc, ajuta la slabit si de asemenea face bine la ten

| Georgemy2 a răspuns (pentru VerginicăVacăGrasă):

Atunci de ce nu sunt diete bazate pe sperma? Vrei sa zici ca sperma te slabeste? Serios? straight face

| CristiDinBucuresti a răspuns:

Sarut mina! Dacă nu i ti este scîrbă, înghite o

| LonlyWolf a răspuns:

Depinde de cantitate! daca e multa o sa te doara stomacul

| corbulalbrosu a răspuns:

Contine foarte multe minerale, micro si oligoelemente, precum si subsatante hranitoare ceea ce face ca sperma sa poata fi folosita cu succes ca o excelenta masca faciala hidratanta si nutritiva a pielii faciale. Deci incearca ca pe viitor sa nu o mai inghiti deoarece o poti folosi cu mai multa eficienta in vederea obtinerii unor foloase reale.

| mihai69 a răspuns:

Are - prietenul tău va dori să repeți figura asta cât mai des! Dar te va aprecia pentru curaj!

| neutrino a răspuns:

Nu are nimic si daca-ti place poti inghiti linistita.

| frostxtq a răspuns:

Nu se intampla nimic, ajunge in stomac unde va fi digerata ca orice alt aliment.

P.S. Contine vitamine, e sanatoasa.

| Voidwithin a răspuns:

Nu, are proteine, nutrienti etc...

| Sweet155 a răspuns:

Nu are dincotra contine proteine

| CookieStar a răspuns:

Nu se întâmplă nimic.

| Maria_Ariana_1997 a răspuns:

Nu e nici o problema asta fac toti si nimeni nu a patit nimic dar vezi ca iubitul tau sa nu aiba vreo boala

| geobyxxx a răspuns:

Nu are nimic. nu ramai insarcinata, totul e ok, poti face asta fara probleme. am o funda mare mersi