| singur a întrebat:

De ce unele fete inghit sperma?

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

Intreaba-le pe ele.

| mgtow a răspuns:

Poate le place gustul.

| TitiDrLove a răspuns:

De sete probabil, ce intrebare laughing

| MMihai a răspuns:

Tu ce răspuns, ai da, la o asemenea întrebare, atât de inteligentă? Pentru că nu o scuipă, ci o înghit!

Răspuns utilizator avertizat
| unione a răspuns:

Asa intrebare primeste un asa raspuns!

| Anonim69 a răspuns:

Poate se gandesc ca mananca crenwusti cu ...smantana.:-s si le ia valul.

| Siimooona a răspuns:

Ce intrebare. Totusi o sa ma chinui sa-ti dau un raspuns din punctul de vedere al unei fete:
1- pentru ca barbatilor le place
2- pentru ca nu are gust neplacut
3- pentru ca strici momentul daca dai fuga la baie sa scuipi
4- pentru ca daca nu-ti este scarba sa faci schimb de saliva nu ar trebui sa-ti fie scarba nici de sperma
5- pentru ca este o cantitate foarte mica, uneori abia ii simti gustul
6- pentru ca nici barbatii nu sunt scarbiti sa iti faca un sex oral
7- pentru ca si fetele elimina secretii vaginale pe care barbatii le inghit
Si as mai putea sa-ti gasesc si alte motive.

| Grigore_Ernest_1971 a răspuns (pentru Siimooona):

Draga siimooona ai dat un raspuns perfect, sunt barbat si sa stii ca as fi raspuns la fel. sunt lucruri superbe in viata sexuala pe care unii chiar nu le inteleg, e treaba lor, ar trebui sa stea deoparte si sa nu mai comenteze...esti o fata pe cinste siimooona

| noescape a răspuns:

Cu gandul ca se vor inchega la stomac :-Dd

| ExTaZy a răspuns:

Poate nu mai au apa la robinet!

| aumih16 a răspuns:

De foame!

| BuciSh0t a răspuns:

Le este sete, mai bine te duci si iti iei un pepsi laughing

| adi_8014 a răspuns:

Pentru ca le place! place! place! place!