| anonim_4396 a întrebat:

Daca intorc capul dupa fete pe strada si mi se par 'bune' si as dori sa fac sex cu prietena mea cea mai buna sau un threesome cu prietenul meu si ea sau daca ma uit la filme cu les si ma excit asta inseamna ca sunt bi? -_-

10 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Ești cel puțin curioasă (adică interesată). Singurul mod de a afla este să încerci.
E posibil ca răspunsul să fie afirmativ.
Problema abia atunci va apărea: cum să faci să nu îți rănești actualul partener, dar să-ți satisfaci și cealaltă nevoie?

| sofisis a răspuns:

Nu. Este o curiozitate normala. Toate femeile o au la un moment dat.
Ai fi bisexuala daca ai putea avea o relatie in adevaratul sens al cuvantului cu o femeie.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Fetele sunt mult mai relaxate cand vine vorba de homosexualitate. Nu trebuie neaparat sa fii bi, poate esti doar curioasa. Voi puteti impartasi mai usor senzatii sau placeri si sunteti mai permisive. Barbatii sunt mai dominanti, teritoriali, agresivi. Noi cand privim un alt barbat nu il putem percepe cum percepeti voi o alta femeie, de exemplu (bine, majoritatea dintre noi, dosniacii ies din discutie) la noi intervine tot timpul sentimentul de competitie si amenintare, fiind programati genetic sa protejam ce ne apartine. Voi simtiti doar invidie cand vedeti alta fata si peste asta se poate trece mai usor (evident, generalizez, nu asa sta treaba in toate cazurile, ma refer mai mult la rasa umana).

| Bocan_Alexandru_Ionut_1998 a răspuns (pentru anonim_4396):

Cel mai bine e sa faci o partida cu mine si te relaxezi big grinsi dupa o poti face si cu prietenul tau sau prietena

| anonim_4396 explică (pentru Bocan_Alexandru_Ionut_1998):

Hahaha... haha... ha. Nu.

Joc in echipa adversa.

| Loreddana a răspuns (pentru anonim_4396):

De ce ti-e frica nu scapi!

| anonim_4396 explică (pentru Loreddana):

Nu este frumos sa cobim...

| anonim_4396 explică (pentru Bocan_Alexandru_Ionut_1998):

Casa de piatra, baieti! laughing

| Vektor a răspuns:

Poate sa fie o chestie temporara in care hormonii iti joaca feste.

dar daca tii mortis ai putea sa vorbesti cu prietena ta si cu iubitul tau sa incercati sa va jucati in 3 happy

| anonim_4396 explică (pentru Vektor):

Am 20 de ani. nu stiu daca e vorba de hormoni big grin
iubitul meu nu ar fi de acord -_-