| AlexutuDeiu a întrebat:

Daca iti bei propria sperma ce se intampla?

17 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Iti faci ulcera la stomac, e prea scarbos sa faci asa ceva mai bine nu o fa.

Legiuitoarea
| Legiuitoarea a răspuns:

Bună.
Cine vrea să bea? Acea persoană are tulburări de personalitate!
Pa, pa.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Nu stiu...incearca si ne spui si noua.

Oricum, ajuta tenul cica.laughing

| TeoPT a răspuns:

Îți crește un coi pe limbă.
Baftă

Răspuns utilizator avertizat
| Cheloo20cmRecords a răspuns:

îți crește un coi in talpă

| Deeiutss a răspuns:

Bea,poate iti creste un creier

| ellalove a răspuns:

Esti cazut in cap...laughing) dne

| Gentleman_2265 a răspuns:

Bai baiatule, e clar ca esti un tinc care rupe siturile porno. Te intrebi probabil ce gust o avea cind vezi ca toate sunt stropite in gura...Ei bine, puiule, lasa astea, ca o sa ajungi un onanist inrait! Gusta tu pasarica sa vezi ce gust are, si nu te mai gindi la gustul spermei. Apucaturile gay, sado-maso, si alte genuri de perversitati au radacini din copilarie! Asa ca ai mare grija cu ce incepi! Cred ca te masturbezi la greu, dar incearca sa o faci numai daca ai kotive bine intemeiate. Altfel o sa ajungi sa iti fie frica de pasrica, si sa iti plinga cocoselul numai cind o vede!

| DaianaPiersicutza a răspuns:

Mai bine nu incerca laughing

| DjTactumare a răspuns:

,de ce trebuie sa recurgi la astfel de gesturi, ai pierdut pariu ceva? nu ne spui si noua mai gentelman 007 ce gust are pasarica?laughing ai mai lasat ceva din ea sau ai papat tot, sa zici ca tu nu te-ai frecat niciodata, cind soldati perfecti catine ma apuca plinsul, ce grad ai nenica? asta ca sa fiu pe intelesul matale

| piSsuletZ a răspuns:

Depinde,daca esti sigur ca nu ai nicio boala cu transmitere sexuala ca chlamidia, gonoreea, sifilisul, herpesul si virusulul human papilloma, atunci nu patesti nimic rau. Dar nici nu astepta sa vezi rezultate miraculoase la ten sau mai stiu eu ce, astea sunt doar presupuneri.

| aumih16 a răspuns:

Bai da tu esti fata de iti bei propria sperma doamne fereste ce oameni lasa asta in seama fetelor nu a ta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nimica. Doar sa stii ca ceea ce faci tu e tot pe atat de scarbos cu o fata care isi linge tamponul. Gandeste-te la asta.

| Andrei_Kovacs_1993 a răspuns:

Sa nu faci asta cu toate ca e recomandata pentru ten frumos...nu o fa ca tenul e valabil doar pentru fete ok fi cu capul pe umeri si fi baiat nu gay ....sa nu te-apuci de o nebunie

| Gab77 a răspuns:

Te caci pe tine

| MaxXx a răspuns:

Nu ai mancare acasa baiatule? e criza dracu cina sa aiba laughing daca o bei o sa te caci pe tine cu stropi