| DacicusRex a întrebat:

Ce se intampla daca imi înghit propria sperma?
URGENT!
FUNDA!

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
13 răspunsuri:
| SG1995 a răspuns:

O ingerezi, deci nimic.

| seth2016 a răspuns:

Ce ar putea sa se intample? Sa nu-ti placa gustul, LOL.

O lingurita de sperma are doar 5 - 7 calorii si nu ingrasa. Mai contine vreo jumatate de milion de spermatozoizi care vor intra intr-o stare de confuzie si panica.

In rest sperma mai contine apa, grasimi, carbohidrati si proteine, magneziu, calciu, mult zinc, cupru etc.

| AlexDFY a răspuns:

Nu se intampla nimic, poate doar sa te doara burta.Dar daca ai boli cu transmitere sexuala, nu e indicat sa inghiti sperma, pentru ca acele boli se pot transmite si in restul corpului.

Răspuns utilizator avertizat
| AlexDFY a răspuns (pentru nimportequi):

Nu stiu ce fel de handicap ai, dar exista boli cu transmitere sexuala care afecteaza doar sistemul reproducator, si raman doar acolo, de exemplu in sperma, iar daca acesta ajunge si in restul corpului, la fel o sa fie si cu boala.
Desigur, bolile ca si sida sau hiv, care se afla in tot corpul, e logic ca nu se poate transmite iar in corp.Dar sunt destul de multe boli cu transmitere sexuala.
Dar mai bine te las in lumea ta roz, ca probabil nici nu stii cum se transmit bolile, poate chiar tu ai.

| Nickoli_Marckel_ a răspuns (pentru AlexDFY):

Vrăjeli sperma nici odată nu-ți va face rau

Răspuns utilizator avertizat
| Xelon a răspuns:

Stai linistit nu se mai naste un prost daca asta te preocupa...

| AnoNymOuSS11 a răspuns:

Vei stabili pacea in lume, nu vor mai exista razboaie, copii din Africa vor avea apa, iar pateu ardealu o sa fie gratis

| Costin_Valentin_1999 a răspuns (pentru AnoNymOuSS11):

Asta a fost prea tare laughing))

| LiquorWitNoJuice a răspuns:

Serios? rolling on the floor)

| kissa00232 a răspuns:

Interesant cumbig grin

| Nickoli_Marckel_ a răspuns:

Nimic și eu mi-o înghit superbă e

| aleale1000 a răspuns:

O sa ramai gravid cu tine laughing)