| mihai229 a întrebat:

Am o problema urgenta va rog.

am spermat prematur, iar cand mi-am schimbat chilotii nu am fost atent si i-am pus pe dos.Mai apoi cand m-am asezat propria sperma mi-a atins varful anusului.

e vreo probleema? se intampla ceva?

13 răspunsuri:
| Cypronge a răspuns:

Buna Mihai, stai linistit nu e nici o problema cu asta nu vei patii nimic, doar ca va trebui sa fain un dus si sa iti pui lenjeria intima la spalat.
Dar vreau sa iti dau sun sfat privind igiena, inainte de un act sexual la fel ca si dupa ar fi de preferat sa faci un dus, iar spala zona genitala inclusiv varful penisului.

| NickiMinaj a răspuns:

rolling on the floor esti prost.

| BubuLina999 a răspuns:

Nu mai. stai linistit ca nu se intampla nimic...

craciun fericit ...si alta data ai grija.

| blaa a răspuns:

rolling on the floor, nu ti se va intampla nimiclaughing.

| d3utzzu a răspuns:

Mormal ca nu. vezi ca faci nazalospermiarolling on the floor

| Ascendent a răspuns:

Mă rog bunului Dumnezeu ca această întrebare să fie pusă la mișto. V-a apucat damblaua de Crăciun pe toți, nu-i nimic, vă iert.straight face

Crăciun fericit!
Ascendent

| FORMULADTI a răspuns:

Esti insarcinat! Esti mamica deja big grin Doamne ce lol

| Ghost a răspuns:

Ce in top 10 e chair pe 1 loc in clasament cred ca nu esti asa distrus mintal sa pui o sas intrebare am ras 30 de m-am prapadit si in plus de asta mai eram si cu vreo 5 amici care si astia sau dus pe rand la baie nu mai puteau de burta de atata ras

| euionutz a răspuns:

Pun pariu ca in mintea ta bolnava te-ai excitat cand ai adresat intrebarea asta!

| BlackVeil a răspuns:

Cumpara-ti un test de sarcina! Cine stie...

| Necrophagist a răspuns:

Vei ramane gravid. Data viitoare sa iti infasori anusul in staniol.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mai mihai mai? chilotii se poarta pe DOS nu pe fata.ai vazut tu pe cineva cu chilotii pe fata?

| Geo_2433 a răspuns:

Probabil intrebarea a fost pusa asa, din lipsa de ocupatie...laughing