| anonim_4396 a întrebat:

Dacă îți comanzi online un vibrator, curierul va sti ce conține pachetul?

21 răspunsuri:
| darrio2007 a răspuns:

Nu are treaba cu asta. El doar livreaza.
Si daca ar sti, ar fi o problema pentru tine?

| Verginic?Vac?Gras? a răspuns:

Da, iti explica cum sa îl folosești

| Simpatic a răspuns (pentru Verginic?Vac?Gras?):

Domn verginica esti chiar amuzant, good job!

| Lupică27 a răspuns (pentru Simpatic):

A avut si el o gluma buna, intr-adevar.

| Simpatic a răspuns (pentru Lupică27):

Da, lasa-l poate vor mai veni, eu il urmaresc cu intereswinking

| Simpatic a răspuns:

Nu va scrie exact pe fisa curierului -vibrator, ci probabil un termen mai general " obiect electronic cu 2 baterii AA"
deci nu-ti face griji
si daca curierul ar sti, ce?

| sierra1 a răspuns:

Nu și nici nu-l interesează

| dullcat a răspuns:

Nu sta nimeni sa verifice ce isi comanda lumea, oamenii aia abia isi vad capul de livrari.

| J0B0MAT a răspuns:

Nu, dar după numele companiei dacă este de așa natură, cineva își poate da seama ce ar putea fi, evident nu exact. Dacă îți comanzi ceva de la Zara, curierul știe că pot fi haine sau accesorii, nu telefoane de ex.

| Hyperion7 a răspuns:

De regulă n-ar trebui sa știe, datorita faptului că firma e "discretă", dar chiar și așa, fiecare are nevoie sale fiziologice și dacă nu sunt îndeplinite natural, trebuie compensate sub un fel sau altul!

| ioana748 a răspuns:

Nu va sti ce conține coletul.
happy

| Lupică27 a răspuns:

Da, va scrie mare pe cutie vibrator pentru gagici laughing

| Robert2526 a răspuns:

Comanda la easybox, asa nu iti mai faci griji happy

| vasileparnaie a răspuns:

Nu dar recomand dildo ca se simte mai bine

| Lupică27 a răspuns (pentru vasileparnaie):

As fi vrut sa stiu de unde sti cum se simte dar nu vreau sa te superi si sa stricam prietenia laughing

| vasileparnaie a răspuns (pentru Lupică27):

La viata mea am incercat multe

| Lupică27 a răspuns (pentru vasileparnaie):

In sfarsit cineva cu simtul umorului, bine asa vasilica laughing

| Teajut123SMR1 a răspuns:

Bineinteles il si foloseste ca sa vada daca produsul este functional

| jaqtoo a răspuns:

De ce îți e frică, dacă l-a folosit el primul?

| Dorianpopavreaufemei a răspuns:

Eu lucrez la Altex pe curierat si nu stim ce livram in exactitate, doar stim locatia, pretul si codul ocazional, personal nu imi starneste curiozitatea ce a comandat clientul doar imi fac treaba de curier si trec mai departe.