| loveiseverything a întrebat:

Cei care ati cumparat online si ati primit produsul prin Fan curier, cum ati procedat cand a venit curierul la usa? Ati verificat intai pachetul si dupa aceea ati semnat factura sau intai ati semnat si dupa ati verificat pachetul?

Răspuns Câştigător
| piti77 a răspuns:

Era posibil asa ceva daca expeditorul bifa "permite verificarea". din pacate cam din 2009 Fancourier nu mai ofera posibilitatea deschiderii pachetului la destinatie, decat dupa plata taxelor.

3 răspunsuri:
| baiatuucupizzza a răspuns:

Pai,iti vine curierul la usa si iti da sa semnezi apoi ii dai banii si iti da coletu.Eu nu am incercat sa il deschid inainte de a semna pentru ca am comandat de la eMag si am incredere. Daca vrei sa vezi daca totul este ok ii spui curierului ca vrei sa vezi daca e totul ok.Si te lasa sa il desfaci.

| torsi a răspuns:

Cand am comandat de la eMAG, nu am verificat ( inainte de semnat ), pentru ca sunt de incredere si seriosi. ( am comandat vreo 10 lucruri si tot timpul au fost ce am comandat laughing )
daca e de pe alt site, da eu as verifica intai.winking

| 20ionel20 a răspuns:

Am semnat apoi am vazut pachetul.Este riscant sa faci asa dar nu cred ca ai voie sa-l deschizi pana nu semnezi.