| Blueblueblueeah67 a întrebat:

Daca iti da de inteles cineva ca te place apoi neaga tot...ce inseamna?

Răspuns Câştigător
| Danysan a răspuns:

Daca o persoana spune ca te palce apoi se razagandeste poate sa insemne multe :1-Persoana respectiva nu a fost destul de Hotarata
2-Ceva s-a intamplat de s-a razgandit poate sa fie de la ea sau de la tine
3-Poate ai fost prea rece cu ea si avea mai multe astepatari
4-Poate a gasit pe atcineva intre timp
5-Asta e cea mai ok dar rar se intampla -Poate baiatul respectiv si-a dat seama ca esti o fata speciala si el poate umbla dupa sex doar -Dandusi seama ca te poate ranii profund si ai putea sa suferi a renuntat si a hotart ca esti o fata prea dulce sa suferi pentru un nemernic ca el. Fundoi?:-D?

15 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Inseamna ca nu stie ce vrea...

| DracusorImpielitat a răspuns:

Ori nu poate decide, ori ii este rusine.

| h3r a răspuns:

Și dacă te-ai înșelat tu?

| Dariusuu a răspuns:

Nu ştie ce vrea de la tine sau de la viaţă.

Dă-i timp puţin acelei persoane.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Înseamnă că e prost și se joacă cu sentimentele tale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te tachineaza ori vrea sa te fiarba asa pana isi da seama ca mori dupa el iar atunci trece la atac

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poate ii place de altcineva, poate nu vrea sa para slaba de inger(in sensul a se face de ras), poate te-a placut dar nu te mai place, poate gandeste foarte multe, poate are alte planuri cu viata ei sentimentala, poate chiar arata adevarata fata, nu te place si gata. Te ignora, mai mult ca sigur incearca sa te ignore.

| LineGuide a răspuns:

E mult prea timid ca sa recunoasca asta a doua oara. Prima oara a fost cu adrenalina, a doua...e sub emotii...
Mult noroc!

| BlitzLikeXd a răspuns:

Nu se stie ce vrea

| Crissu3005 a răspuns:

Ori e nehotarat ori se joaca(cu tine bineinteles si sentimentele tale).Ai grija!

| Vögeln a răspuns:

Eu cred ca e nohotarat.

| dorin1995 a răspuns:

Mna sti care e problema e clar ca a fost o iubire trecatoare km s-ar zice : funda?

| evelyn000 a răspuns:

Te place dar e un adolescent cool si nu poate sa spuna asa pe fata. Intrebarea este cat de mult iti place tie de el?

| Kasha a răspuns:

Inseamna ca nu crede ca e de nivelul tau sau ca este timid, speriat de ce o sa crezi tu. Sper ca te-am ajutat!

| Popescua123 a răspuns:

Nu stie ce vrea de la el si de la tine.