| crazyinlove a întrebat:

Cum neaga un baiat ca te place?

7 răspunsuri:
| h3r a răspuns:

Cu "NU".

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai din ce fac eu cu fetele care le plac le evit si nu incerc sa le dau foarte multa atentie unele ma evita si ele constant altele le apropii! Deci da te evita si incearca sa nu iasa in relief.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Text scris de eu:
" --Ma placi? Fata se uita cu ochi da catelus dragut la baiat si zambeste.
--Nuuuu du-te dra*cu daicea vrei sa iau raie? " Asta daca nu-i place de fata aia dar daca ii place ii spune pur si simplu "NUUUUUUU!"

| kynet a răspuns:

Iti zice ca nu te place... raised eyebrows ce e asa greu de dedus?

| SiUnulPentruToti a răspuns (pentru kynet):

Asta am vrut eu sa zic laughing

| anonima94doll a răspuns:

Poate sa te ignore cind incerci ca ii vb, sau sa se dea la alte fete in timp ce vezi tu, sau poate pur si simplu sa iti zica asta in fata...

| AlinaAlina001 a răspuns:

Te evita.