| Gabi87 a întrebat:

Daca iti faci nevoile in chiuveta, cada, pe covor, este mai placut decat in WC? Se spune ca lucrurile interzise cand sunt facute, sunt mai palpitante decat cele permise... oare o fi valabil si in cazul acesta?

Răspuns Câştigător
| CoquineNoire a răspuns:

Stai sa incerci pe oameni, sa vezi ce palpitant e.
ah, nu e postata la T/A...ghinion

14 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

In cazul de fata palpitatii va avea doar persoana care va trebui sa curete dupa.
Adrenalina creste cu lucruri intr-adevar interzise...

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

N-ar fi palpitant, dar mi-ar fi lene sa curat ca sa nu fac impresie proasta musafirilor...la altii poate ar fi interesant dar prefer sa fiu acceptat printre oameni, si au si ei obiceiurile lor... unii se supara daca li te **** in acvariu.

| Roberta a răspuns:

Pai cand incerci ne spui si noua

| Klepto a răspuns:

Da... palpitante... sa-ti ridici "sculamentul" si sa faci o fantana arteziana in chiuveta in loc sa-l lasi sa atarne singur si sa cada ca si cascada Niagara.
Cand am fost intr-o tabara am stat in camera cu 3 cobarati din palmier care aveau mania sa se pise in chiveta.Isi puneau "chestia" pe chiveta si dai. Daca adaugam pisatul in chiveta la sporturi extreme, atunci astia traiau la limita imposibilului, atat de extremi erau.
Educatia primita de acasa, ca sunt sigur ca nu au invatat chestia asta prin anturajele lor...

Ii mai palpitant sa te pisi in chiuveta, cada, pe covor?
Poate, cine stie ce flux de adrenalina te inunda cand faci chestii stupide.

| Anet a răspuns:

Cu siguranta oh go on...dar totusi cel mai tare e sa iti faci nevoile la usa vecinului, ar trebui sa incerciwinking

| fetitaCUPiscoturile a răspuns:

Exista un argument plauzibil cand le faci - Betia! In rest ar fi ciudat! In cada e ok atata timp cat nu faci kk

| daii a răspuns:

Cine a zis ca este interzis sa iti faci nevoile in chiuveta, in cada sau pe covor? Nu e valabil si in cazul asta, deoarece nu e interzis, doar e neigienic. Tie ti-ar placea sa vrei sa te uiti la TV si sa nu poti sa stai in camera din cauza mirosului de NEVOI? Sa fii mai rau ca in cocina. Daca tie iti place asa, asta estethinking Fiecare cum ii place si cat il duce capu'. Si terminati odata cu intrebarile astea.

by daiiwinking

ardnaxur1961
| ardnaxur1961 a răspuns:

Bag seama ca ti-a cazut neuronul in buda!

| Annd a răspuns:

Hai sa ne căcăm in drum, sa ne bată vântu.n cur! \m/

| PinkPanther a răspuns:

Nu iti interzice nimeni sa te pisi unde vrei atata timmp cat te limitezi la casa ta, asta tine mai mult de educatie, bun simt si igiena, daca iti place sa iti miroasa toata casa a "nevoi" e doar alegerea ta

| monstrulet a răspuns:

Incearca sa nu le faci pe priza totusi...

| AvalohAlyn a răspuns:

Noi nu suntem normali, noi nu suntem normali, ura lelita mea noi nu suntem normalilaughing

| Dragosgan a răspuns:

Voi chiar aveti probleme? ori puneti intrebari la misto ori sunteti cu probleme din alea la bibilica, va recomand un psiholog sau ceva ca aveti probleme grave...dar dupa mine va puteti pisa si pe voi sa vedeti ca e mai palpitant asa nu e asa?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gabi mă fac de râs, dar uneori când eram mai mic o mai făceam și în ghiuvetă dar nu am idee de ce, acum am realizat că nu era bine, cât despre cadă, acolo practic și acum acest obicei dacă sunt la duș, pe covor nu am încercat, e așa palpitant?