| anonim_4396 a întrebat:

Daca iti incepi viata sexuala in timpul adolescentei iti cresc sani?

9 răspunsuri:
| Heather2001 a răspuns:

Cine te-a pacalit?laughing

| kirin a răspuns:

Cresc pe naiba.ti se lasa eventualhappy depinde ce sex faci(clasic.salbaticlaughing mai cresti si tu pana la 18-19 ani:p nu te prosti ca majoritatea fetelor.

| MonkeyBoss a răspuns:

Daca este baiat, cu siguranta nu-i vor creste sani. Iar unei fete nu-i cresc sanii.

| teutonulxxx a răspuns:

Nu

| CosmyCFRistu1983 a răspuns:

Da daca ramai gravida iti cresc mai mult decat ai vrea

| SpencerH a răspuns:

Da, eu asa stiuhappy

| DragoStefaN a răspuns:

Nu iti creste nimic oricand ai incepe viata sexuala. Este o mare minciuna, tot ce se spune despre cresterea sanilor este o aberatie si o reclama falsa. Sanii ii ai asa cum ti i-a dat mama natura si iti cresc proportional cum cresti tu.

Sanii ti se maresc doar in timpul actului sexual, atunci cand esti excitata (isi revin la normal dupa aceea) sau cand esti insarcinata (pentru ca intervine lactatia).

Orice ai auzit despre marirea sanilor este o minciuna. Inafara de interventiile chirurgicale cu silicon.

Sper ca te-am lamurit si iti iese din cap chestia asta.

| politista a răspuns:

Nu neaparat.

| FrancezuPtm a răspuns:

Depinde de fiecare om, sanii pot creste si daca nu iti incepi viata sexuala asa ca e de recomandat daca ai 12-13 ani sa nu iti incepi viata sexualawinking