| nitzaroberto a întrebat:

Daca iubesti o fata si nusti daca te place cum trebuie sa te comporti?

Răspuns Câştigător
| geomit a răspuns:

Eu zic sa ai o discutie cu ea. Dar cred ca inca nu oiubesti. ci doar te simti atras de ea.Ca sa o iubesti trebuie sa o cunosti f. bine

2 răspunsuri:
| danypoli95 a răspuns:

Sa mergi si sa o intrebi daca iei ii place de tine sa vorbiti

| BruneTh a răspuns:

Pai trebuie sa te comporti frumos/normal fi tu insati si asta va fi de ajunswinking App si daca iubesti pe cineva incearca sa te apropii mai mult ce acea pers. Sper ca te'am ajutat.