| meeenee a întrebat:

Daca iubita a dat unfollow unui baiat dar acum i-a dat follow inapoi credeti ca sunt sanse sa vorbeasca cu el?

9 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Da, are toate sansele.

| Violleta2022 a răspuns:

Cati anisori ai tu si iubita asta a ta?

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Da.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sanse vor fi mereu, daca nu e muta.

| haileewatson a răspuns:

Nu, cred ca esti prea gelos

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Salut, tu nu trebuie sa ai relatii cu prietena ta, nu as vrea sa te jignesc dar din pacate ea e o c#rva, fugi de ea si nu trebuie sa ai relatii cu fete din-astea, 100% sunt sanse sa vorbeasca cu el sau poate sa iasa in parc cu el, gasesteti una normala si fugi de ea ca dracu de tamaie cum a zis si shiroooooo, Sper ca te-am ajutat!

| cruceLaGatDunhillLaBot a răspuns:

Gagica-ta e o c#rva, fugi de ea ca dracul de tamaie.

| AloeVeraReceSiFornetiCuGem a răspuns:

1000000000000%%%%%%%%% Daaaaaaaaa

| Maraa345 a răspuns:

Sanse mari