| SweetLove999 a întrebat:

Buna TPU big grin Imi place de un baiat si am fost cu el la plimbare intr-o zi el stie ca il plac iar el are prietena. si mi-a spus ca poate am sanse cu el. si evita de multe ori sa vorbeasca cu mine pe mess. credeti ca isi bate joc? crying thx dau funda!

2 răspunsuri:
| cosminnnellu a răspuns:

Salut dupa parerea mea problema ta depinde foarte mult de caracterul lui, nu isi bate joc de tine pentru ca el are prietena Solutia:stai de taina cu el intr-una din zilele cand te duci cu el la plimbare si intreaba-l ce are de gand pentru ca trebuie sa stii ce gandeste sa ramana mai departe cu prietena lui, are senimente sau nu pentru tine astia sunt intrebari la care iti poate raspunde doar el deci p.s.intreaba-l ce are de gand sa faca si in functie de raspunsul pe care ti-l da sti si tu ce trebuie sa faci multa bafta te pup

| neutrino a răspuns:

Ca orice om gospodar, baiatul isi face rezerve, pentru zile negre. Poti fi fericita, te-a trecut pe lista lui.