| middle654 a întrebat:

Daca iubitul vostru v-ar cere sa va urcati in bratele lui intr-un loc public si sa va miscati ca si cum ati face dragoste, ati accepta?

17 răspunsuri:
| DNSK a răspuns:

Daca te vede careva si te zice la tati si mami? la asta nu te-ai mai gandit

caramela
| caramela a răspuns:

Bunahappy
Nu as face asa ceva, indiferent cat de mul l-as iubi, iar daca te iubeste cu adevarat, nu iti poate cere asa ceva!
O zi bunahappy

| DNSK a răspuns (pentru caramela):

El are 20 si ea 15. nici vorba de iubire

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Nu. Este o idiotenie si injosire pentru cine o face.

| lime_3980 a răspuns:

Daca suntem intr-un separeu doar noi doi si nu ne vede nimeni, dahappy
Acum toti fac pe pudicii, dar toti au niste minti murdare.(hug) stai linistita, tuturor li se intampla!

| DeathIncarnate a răspuns:

Asa faci?!

| sofisis a răspuns:

In nici un caz...mi se pare o aberatie data de varsta sa ceri asa ceva.

| Alcyon a răspuns:

Nu, n-as face asta. Sa-l saruti mai merge dar nici asa. Poate sa te vada vreun cunoscut si sa te faci de ras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sigur, de ce nu. Ba chiar l-as ruga in genunchi sa ma lase sa-i fac un oral si mi-as scoate si un sfarc afara ca sa aiba si el ce suge in timp ce-in supt.

| Hαppiηеss a răspuns:

Evident ca nu, mai trebuie sa ai si putin respect fata de tine dar si fata de cei din jur.

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

laughing
Dar de cei ce fac sex in public ce mai ziceti?
Seara in mijlocul orasului pe trotuar sau prin parcari theee

| MandrilaVasileRadu a răspuns:

Vai,vai,dar vai cata pudoare pe aici.
Cum sa faci asa ceva... c'est ne pas possible.

Conteaza modul cum o faci.
Daca o faci taraneste si in stil manelistic clar va parea ceva penibil si scarbos.
Daca aveti atitudine si miscari incitante la voi si va purtati natural fara inhibitii, poate fi ceva chiar de apreciat intr-un fel.

| trixiiie a răspuns:

O să mă abțin de la replica pe care tocmai am șters-o și-ți voi spune că te faci de rușine. Poate te vedem la știri rolling on the floor.

| BrownyBrown55 a răspuns:

WTF!? i-as da 2 palme si l-as trimite in origini daca mai continua

| RalucaOxii a răspuns:

Normal ca nu aş accepta. cE AR FI ACUM sa fac si dragoste cu el in public sau sa ne si filmam., sau hai sa facem un film porno. Logic ca nu aş accepta. E o prostie

| catwomen69 a răspuns:

Nu e pe treaba lui, nu accepta aşa ceva, o să-ţi pară rău. Baftă!