| romanianboy a întrebat:

Daca lovesc peste fund o fata, se enerveaza sau ii place?

Răspuns Câştigător
| Iulia_1200 a răspuns:

Depinde. tongue daca fata te place, atunci fetei ii place si mai vrea.sau poate ii place dar vrea sa crezi ca nu ii place si sa inceapa sa iti spuna : termina bhaa odata si chestii din acestea sau sa inceapa sa te alerge. daca nu ii place atunci nu o sa te bage in seama sau o sa inceapa sa te ia la bataie rolling on the floor oricum sunt sigura ca majoritatea fetelor le place dar ascund asta si vor sa para ca nu le place tongue sper ca te-am ajutat.bye wave

10 răspunsuri:
greece12
| greece12 a răspuns:

O fata demna se va enerva si se va simti jignita.O fata mai libera ar putea gusta gluma ta, dar e necunoscut modul in care va reactiona, iti poate trasni vreuna de vezi stele.Mai bine, abtine-te.

| shtephie a răspuns:

Se enerveaza.

| Muppet a răspuns:

Sigur se enervează.Eu una urăsc asta straight face

| Kittynika a răspuns:

Depinde de toane

| iLexii a răspuns:

Ii place, dar ea se preface ca nu mai vrea laughing

| ταξιδιώτης a răspuns:

S-ar putea sa reactioneze in acelasi mod...dar pe fata si siguuur n-o sa-ti faca placere

| geo691 a răspuns:

Depinde de fata dar in general nu este un gest frumos, mai bine te-ai baga in seama altfel sau i-ai acapara atentia cu o gluma poate te.-ar aptrecia mai mult. Cuceresteo

| Nina_2526 a răspuns:

Totul depinde de fata. Eu de exemplu mas enerva.

| mada00madalyna a răspuns:

Eu sincer l-as plesni.Nici unei fate nu ii place asta. Daca o sa expermentezi cred ca o sa te alegi cu o palma zdravana...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Te loveste si ea, peste fata laughing).
Depinde si de fata si de baiat. De relatia dintre eiwinking.