| anonim_4396 a întrebat:

Salutare.am 12 ani imi place de o fata are 13 ani dar e mai scunda ca mine ne cunostem sintem prieteni dar nu si iubiti o lovesc la fund la locurile intime nu imi zice nimic din contra se râde zimbeste merita sa incep sa vb cu ea mai mult in mesaje s-o invit in oras?

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Cine se rade?
Se merita daca ai banut mult pe tine! Cam cat ai castigat luna asta? daca tot te dai maret?

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Ce faci tu cu ea la 12 ani? Doamne fereste de asa oameni!

| ManTheMan8 a răspuns:

Cine sa rada? incerca!

| AncaLuiza16 a răspuns:

In primul rand, ai 12 ani... de ce te comporti asa cu o fata? Daca vrei sa fii cu ea impreuna trebuie sa ii arati ca o iubesti facand gesturi frumoase etc, nu lovind-o la fund si unde mai zici tu. Dar na in fine.

| Cenan a răspuns:

Daca rade si nu spune nimic, inseamna ca ii place happy Poti sa o prinzi mai mult de fundulet, ii va placea si se va obisnui asa, iar tu vei putea sa-i faci ce vrei, ea va accepta mereu.

| Ladys00 a răspuns:

Invito in oras si nu o mai lovi peste fund ca aveti 12-13 ani. Fi dragut cu ea ca romantic nu ai cum la varta asta