| LolaMona a întrebat:

Daca lui ii place foarte mult de mine atunci de ce le ea pe toate fetele in brate?

7 răspunsuri:
| CristiDinBucuresti a răspuns:

Doamne ce limbaj ai?

| RAY a răspuns:

Pentru ca e barbat si la varsta aia avem multi hormoni si vrem sex cu orice fata

| corbulalbrosu a răspuns:

Fiindca este imatur si deocamdata la el nu este "cristalizat" sentimentul de dragoste adevarata fata de o anumita persoana. Pentru el totul se rezuma la o simpla joaca de baiertas imatur dar care doreste sa para ca fiind mai "teribilist" sau de ce nu unul mai aparte un asa zis "smecheras".

| MagicDream a răspuns:

Naka Taka, cel mai bun raspuns laughing)

| Gheorghe_Valentin_1993 a răspuns:

In semn de salut.