| beatrice99_9705 a întrebat:

Imi place de un baiat foarte mult dar are prrietena si tot timpul cand nu e cu ea ma ia in brate ma rog mult mai multe i-a placut de mine si nu mai stiu acum daca ii place sau nu si vreau sa stau cu el dar la cam toate fetele le place de el si ele imi zic ca n-ar sta cu mine nici o data dar prietenul lui mi-a zis ca iau zis fetele cal fac in multe feluri. Nu stiu ar sta cu mine sau nu?

1 răspuns:
| DdeSimm a răspuns:

Eu cred ca da! Daca te lua in brate inseamna ca simte ceva pentru tine! Nu ezita sa vorbesti cu el si fii optimista! Sunt sigura ca o sa fii cu el!