| Zingo a întrebat:

Daca m-am operat de apendicita pot sa ma masturbez/intretine relatii sexuale?(am fost operat pe data de 24 mai, adica 1 sapt si ceva in urma). Ieri mi-am scos si copcile. Daca nu, cam la ce interval de timp as putea?(imi este rusine sa intreb medicul)daca stie cineva va rog sa imi raspunda strict la intrebare.

Răspuns Câştigător
| corbulalbrosu a răspuns:

Probabil ca ai putea intretine un contact sexual inca din acest moment daca veti practica urmatoarea pozitie de sex : http://imgur.com/atopAGh. Insa si sexul intretinut in aceasta pozitie sa fie facut cu grija si multa tandrete din partea partenerei. :)

| Zingo explică (pentru corbulalbrosu):

La masturbare e aceeasi poveste?

| K0sti a răspuns (pentru Zingo):

laughing Spor! Ai de curu vostru...

| Andreioo00 a răspuns (pentru Zingo):

Ba adv

6 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

De ce nu ai intrebat medicul care te-a operat cand ai voie sa te masturbezi sau sa faci sex? El este in masura sa-ti spuna cand ai voie sa faci sex sau sa te masturbezi.

| IonelaaYoni a răspuns:

Nu ai voie logic. Ce vrei sa se desprinda operatia? Depui efort si acolo totusi laughing

| robertel2017 a răspuns:

Da poti fara nici o problema
Dar daca dai cam tare e posibil sa iti sara matele