| BAIATUL a întrebat:

Daca ma intalnesc cu iubita si inainte s ane sarutam o intreb daca vrea guma inseamna ca o jignesc?

22 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O poti jigni crezand ca ea are mirosul urat in gura.

| BlancaFantasma a răspuns:

Depinde de ce o intrebi lucrul acestastraight face iubita ta s`ar putea simti naspa daca i`ai spune asa ceva caci ar crede ca are un miros al gurii neplacutstraight face asta nu inseamna ca tu asa gandesti despre ea. totusi mai bine nu o intreba daca vrea guma, e cam nasoala intrebareabig grin

| Ellenna a răspuns:

Depinde cum interpreteaza ea. Poate sa creada ca ii oferi guma de mestecat pentru ca ti se pare ca ii miroase gura si s-ar putea sa se simta jignita.

| mdany a răspuns:

laughing daca vrea guma laughing dai niste Orbit sai spele jegu de pe dintilaughing cum sa nu se simta jignita.Inaintea sarutului e ca si cum i-ai spune hai sa iti dau o guma sa nu iti mai miroasa gura, cand iti bag limba...mda...cam jalnic.Las-o asa cum e.

| MyNameIsNotImportant a răspuns:

Depinde de persoana dar mai bine n-o intreba.sau intreab-o cu vreo 20 de min inainte. eu m-as simti jignita dar nu mi se poate intampla asta pentru ca am guma mereu in gura sau tic tac.e mai bunlaughing)rolling on the floor

| cherrybomb a răspuns:

Ceva de genul.mai bine nu o intreba deloc

| Mayar a răspuns:

Pai daca o intalnesti, zici ''ciao'' si ''vrei o guma''? Cu siguranta o jignesti. Trebuie sa mesteci si uh guma, si sa on intrebi cam asa: ''uite ce gust bun/nteresant/racositor/dulce/acru/aromat etc are guma asta. Ai vrea si uh? '' Si daca iti permiti, eu dai tu din gura ta, tinand guma in dinti. asa sigur nu se simte jignita happy

| BAIATUL explică:

Ba da ordinari sunt unii credeti ca daca la prietenele voastre le miroase gura le miroase si alotora?

| chelie91ptm a răspuns:

Nu fiule, de ce sa o jignesti?

| chelie91ptm a răspuns:

Eu pentru iubita mea sunt in stare sa mut si muntii din picioare; x

| euI a răspuns:

Fetei asa i se pare deci mai bine nu o intrebi deloc

| auroraa a răspuns:

Cred ca da...eu m-as supara

| DracusorImpielitat a răspuns:

O sa se simta jignita doar daca e mentolata, ia de aia acra cu cirese de la hubba bubba.

| passenger a răspuns:

Eu m-as simti jignita laughing Nu as arata asta in momentul respectiv, dar nu voi mai iesi cu el cateva saptamani laughing

| Catherine a răspuns:

Mai bine ii faci direct cadou o periuta si o pasta de dinti...smug...guma nu este prea eficienta happy:*

Răspuns utilizator avertizat
| eu1893 a răspuns:

Stai linistit, ca daca este pregatita isi va lua guma singura. Cred eu happy Bafta. Funda?

| GigiSecuristu a răspuns:

I-ai limba in gura direct, eu ma spal pe dinti o data la 3-4 zile si imi miroase numai a mahoarca pentru ca pumez. lol

| djbdkjfkdjfkjdkfdfkdsvhfsdhbvbhjvgbdsfg a răspuns:

Cred ca da, dar eu asa fac cu iubitul meu. sper ca nu-l jignesc dar el deja stie ca am gume si cere el.winking

| sw33tdoll a răspuns:

Deci asa e cel mai usor)ei tu o guma de mestecat in gura si din amabilitate o intrebi si pe ea daca doreste)si va fi totul normaltongue

| corryna_3952 a răspuns:

Pai depinde de fata, dar in cele mai multe cazuri da...

| izabella01 a răspuns:

De ce vrei sa ii dai guma? Are cumva respiratie urat mirositoare? Mai bine puneai si acel fact in intrebare, ti-as fi mai de ajutor. happy