| lăngătinemereu a întrebat:

Daca ma mastrubez mai sunt VIRGINA?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna!
Esti virgina in continuare, atata timp cat nu-ti introduci nimic in vagin cat sa-ti perforeze vaginul.
Te pup!

| HueyFreeman a răspuns (pentru anonim_4396):

Sunt destul de sigur ca perforarea vaginului duce la hemoragie si mai departe la infectie. Poate vroiai sa zici "penetrare" sau mai corect "ruperea himenului".

12 răspunsuri:
| zdrangoi a răspuns:

Atata timp cat nu perforezi himenul, da.

| lăngătinemereu explică (pentru zdrangoi):

Adica?

| zdrangoi a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Adica ce?
Citeste aici o intrebare pusa tot pe acest site:
http://www.tpu.ro/......ginitatea/

| lăngătinemereu explică (pentru zdrangoi):

Mersii eu nu indtroduc nimic eu doar cum ar fi ca mangai "pasarica"

bursuc001
| bursuc001 a răspuns:

Bună!

DA, mai eşti virgină dacă NU introduci în vagin degetul/degetele ( sau diverse obiecte ) care pot să RUPĂ himenul.

Toate cele bune.

| lăngătinemereu explică (pentru bursuc001):

Nu nu pun nimic lucruri creione sau degetul..ms

| bursuc001 a răspuns (pentru lăngătinemereu):

Cu plăcere!

Masturbarea se realizează prin MASAREA clitorisului.
Dar NU se introduce nimic în vagin.

O seară frumoasă.

| MadaSweet18 a răspuns:

Daca iti bagi degetele in vagin sau alte obiecte nu o sa mai fii.

| Oviiyy a răspuns:

Poti obtine orgasm doar daca mangai pasarica cum zici tu, pentru ca femeile au doua tipuri de orgasm, unul vaginal atunci cand au un penis introdus si unul clitoridian atunci cand sunt stimulate doar prin atingere cum faci tu. daca nu introduci nimic esti virgina in continuare

| TreiSurori a răspuns (pentru Oviiyy):

Au 4 tipuri de orgasm.

| eumisu a răspuns:

Virgina da, sfanta nu!laughing