| PisicutaaMica a întrebat:

Este ok sa ma mastrubez in fiecare zi de mai multe ori, sunt fata?

Răspuns Câştigător
| RafaelTaru a răspuns:

Se spune ca e ok sa te masturbezi. Pana acum daca nu ti s-a intamplta nimic e ok. Nu stiu daca pe viitor daca se intampla ceva. Daca vrei sa te ajut mai mult dai add la rafaeltaru@yahoo.com.

21 răspunsuri:
| justitiarul a răspuns:

Alt sport mai sanatos, nu te atrage?

| IMC90 a răspuns:

''sunt fata?''

habar n-am, dar troll nereusit esti sigur

| PisicutaaMica explică (pentru IMC90):

Sincer nu am nevoie de raspunsuri aiurea daca vrei sa iti bati joc mars dracu acasa si bate-ti joc de mata ai inteles copil needucat si facut degeaba

| IMC90 a răspuns (pentru PisicutaaMica):

rolling on the floor

| PisicutaaMica explică (pentru IMC90):

Razi de prostia ta

| IMC90 a răspuns (pentru PisicutaaMica):

Esti mortal/a

| BeastMaster a răspuns:

Eu nu vad care ar fi problema.
PS: Eu am 17, poate imi dai ID-ul tau pisicuto XD

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E ok. din ce in ce mai des din ce in ce mai bine

| naitreaba a răspuns:

Nu e anormal daca esti fata, dar vezi sa nu iti vina si pe strada sa faci chestia asta, ca deja e grav. happy am si eu 16 ani, ce zici? lasi niste date de contact?

| Disstrict a răspuns:

Fratilor aici nu is matrimoniale sau mess happy raspundeti la intrebare si atat si pe bune sunteti cativa cu niste intrebari stupidehappy

| RazvanPopa a răspuns:

Mi-ar place sa am o prietena asa ca tine laughing. Nu stiu daca e ok sau nu...nu am pasarica ^.^

| PisicutaaMica explică (pentru RazvanPopa):

Mersi oricum de raspuns te pup :* cati nai ai apropo

| DfakfLaf a răspuns:

Eu am 18 big grin, poate ne cunoastem

| sorinfdr a răspuns:

E ok... sporlaughing

| NicoRobyn a răspuns:

Nu este nimic anormal... pur si simplu te simti bine facand acest lucru. Si eu ma masturbez....si nu gasesc ceva anormal in chestia asta.Este ca sexu: "foarte excitant"

| PisicutaaMica explică (pentru NicoRobyn):

Stiu dar e ok infiecare zi?

| NicoRobyn a răspuns:

Chiar daca ai 15. Este o perioada..in care o sa te tot masturbezi.Esti la inceput. ceva nou si placut.Pe urma te obisnuiesti si trece. Daca vrei sa incerci altceva ( sexu) da un mesaj privat. happy

| Laryssa23 a răspuns:

Am vazut intr-o carte de aceasta categorie ca este normal sa faci asta, chiar si de mai multe ori pe zi.Nu conteaza ca esti fata sau baiat.Doar ai grija cum faci asta. Pupici.

| cristinascumpyk a răspuns:

Iti las id si vb pe mess daca vrei cristinutza_scumpyk90

| MadaliNNNNNNN a răspuns:

Da este ok masturbarea face bine la vedere:d