| anonim_4396 a întrebat:

Daca ma masturbez prea mult poate sa ma doara penisul?
Sunt serios

5 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Bineinteles ca poate sa doara, poti sa lesini, sa mori, sau sa-l rupi.
Esti foarte micut oricum, cred ca ai 11-12 ani, daca esti doar clasa a V-a, ceea ce ar trebui sa NU te masturbezi deloc, ca la varsta asta nu ai ce masturba!

| corbulalbrosu a răspuns:

Bineinteles ca la un moment dat se poate instala o senzatie dureroasa in urma frecarii indelungate si poate chiar mai ''energice'' a pielii pluei tale. Fa o pauza de minim 1-2 zile atunci cand apare senzatia neplacuta. Sanatate!

| Emilian65 a răspuns:

Da.

| ViruseZ a răspuns:

Eu pusasem intrebarea pentru video lu zappy cu intrebarii stupide de pe TPU

| AnonimaX19X a răspuns:

Nu, dar s-ar putea să nu ți se mai scoale o perioadă dacă frecventezi prea des labuta rolling on the floor