| Elena1234456 a întrebat:

Daca ma place de ce mi-a spus ca nu sunt genul lui si nu putem fi impreuna nici daca ma schimb? Daca nu ma place de ce devine gelos cand ma vede cu altul si ii pasa de ce fac?

Răspuns Câştigător
| Xtina19bbb a răspuns:

Iubita cred ca ai dat de un tip care nu te vrea pentru el ci te vrea dupa el.devine gelos atunci cand te vede cu altcineva pentru ca nu suporta ideea ca nul mai placi.e o chestie de orgoliu.
stii cand ai foarte multe lucruri si vine o prietena sa-ti ceara cate ceva? deodata bluza aia veche parca ai mai purta-o ...si no dai, ca ti se pare misto.dar normal dupa ce pleaca prietena o ascunzi din nou in dulap.
tipul asta vrea sa stai dupa el, sa suferi, sa-l cauti ca sai alimentezi egoul.crede-ma,nu merita.
de fiecare data cand o sa ti se para cati da o sansa o sa fie inca o capcana din partea lui.
mergi mai departe, genul asta de oameni ar trebui pusi pe pachetul de tigari.
been there, done thatwinking

7 răspunsuri:
| Hevnoraak a răspuns:

Pentru că nu e sigur pe sentimentele sale.Dă-i timp sau aplică presiune asupra lui, vezi cum reacționează.

| Ichnat a răspuns:

Deoarece nu vrea sa racanuoasca ca te place

| BleahBluh a răspuns:

Probabil ii este frica sa recunoasca ce simte pentru tine si chiar daca ar facea-o i-ar fi frica ca lucrurile ar merge prost si te-ar putea pierde, presupun ca sufera in tacere.

| BleahBluh a răspuns:

Probabil ii este frica sa recunoaca ce simte pentru tine si chiar daca ar face-o probabil ii este frica ca te-ar putea pierde, cred ca a ales metoda sa sufere in tacere pentru persoana pe care o iubeste.

| Gentlemen15 a răspuns:

Te place dar ii e frica sa recunoasca.Ii e frica k in viitor sa nu te raneasca, sa nu te faca sa plani.Sincer iti spun maine du-te pa el si spune-i ce simti si mai spune-i k nu trebuie sai fie frica de ce simte.

| claudyupkz a răspuns:

Buna nu vreau sa te dezamagesc, dar...baietii sunt mult mai tupeisti daca te placea sigur te si intreba daca vrei sa fi cu el, mi se intampla si mie cand imi place de o fata sa cred ca si ea ma place pentru ca sunt mult mai atent la ea decat la celelalte persoane, ma bag mai mult in seama cu ea decat cu ceilalti si cred ca orice gest care il face si chiar daca imi spune buna ca ma place, dar de fapt nu e asa ea sau el in cazul tau se comporta cum se comporta si cu ceilaltisad, scuze ca iti zic stiu cum te simti dar cred ca asta e adevarulsadsadsad

| p0p4 a răspuns:

E prea copilaros happy