| AnonimaDinBucuresti a întrebat:

Daca nu suntem impreuna si e gelos ca m-am sarutat cu altul inseamna ca ii pasa de mine si ma place?

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Destul de posibil

| Adyy5 a răspuns:

Ti-ai raspuns singura la intrebare.
Daca nu esti capabila sa pui o intrebare in care sa nu pari o proasta retarda(cazul asta se aplica aici)sterge-ti contul.
Fa un efort ca macar intrebarea sa arate de parca ar fi fost pusa de un om cu un IQ mediu, chiar daca tu esti sub medie.
Oricum, nu te gândi sa-l joci pe degete si sa-i dai speranțe false.
Ai sarurat pe altul in fata lui.
Cum crezi ca s-a simtit?
Da la o parte lăcomia si dorintele tale neînsemnate si lasa pe bietul om sa te uite ca o posibila relatie intre voi nu va ajunge nicaieri.
Prost a fost si el ca s-a îndrăgostit de... tine

| AnonimaDinBucuresti explică (pentru Adyy5):

Nu a vazut ca m-am sarutat cu altul, ci a auzit de la cineva. Nu cred ca e cazul sa ma jignesti, vreau doar sa fiu sigura.

| Mariaaaavev a răspuns:

Hei! Presupun ca îl bagi prea mult în seama! laughing Din moment ce-ți face asa când nici măcar nu sunteți împreună eu zic sa renunti la el.