| BeYourOwnMaster a întrebat:

Daca maine ar fi ultima voastra zi in viata, care ar fi ultimele lucruri pe care ati vrea sa le faceti? Pupicilove struck:*:*

Răspuns Câştigător
| haiZI a răspuns:

Sa fac dragoste cu prietena si inca o fata intr-o piata, pe o scena sau undeva in public.
As umbla dezbracat prin oras.
Sa sar cu parasuta.
Sa-l omor pe bieber.glm
Tu?
pa

13 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Ce sa fac, imi inchiriez un joc de ps3 sau as sta la net pana ccand ma ia somnul si mas culca.

| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Poate ca m-as taia pe vene inainte sa ma ia Moartea!

Doar nu o las pe ea sa castige ultima batalie...laughing

| Азбука a răspuns:

Sex! sex! sex!

| haiZI a răspuns:

Mersi.
Insa, de dragul conversatiei, tu ce ai face?

| melyyy a răspuns:

Sa-i spun ca-l plac! :X

| Daria a răspuns:

As vrea sa ii spun baiatului de care sunt indragostita ca il iubesc si as vrea sa stau cu toti oamenii pe care ii iubesc!happy

| Twist a răspuns:

Mi'as face un tatuaj si un pierce
as sari cu parasuta
as face scufundari
si i'as cheltui toti bani lu' tata big grin

| lavyBandB a răspuns:

Mi.as lua la revedere de la familie, prieteni si dupa as sta cu prietenul meu:X

| BeYourOwnMaster explică:

Eu cred ca as incerca sa fac tot ce nu am facut pana in momentul acela ca sa nu raman cu ideea ca nu mi-am trait la maxim viata...love strucklove struck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ultimele lucruri?thinking
mi-as dori ca toata ziua sa mi-o petrec alaturi de iubitul meu, sa-i repet de mii d ori cat d mult il iubesc si sa ma daruiesc lui in intregime:X Asta as face eu...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dupa ce faceti toate astea sa aflati ca nu mai vine sfarsitul lumii laughing

Eu as sta cu iubita mea si as face ceva...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa-l omor pe gigel bibescu(cunoscut sub numele de Justin Bieber)

| cristians a răspuns:

Le iau dupa importanta:
1.Sa fac sex cu iubita mea
2.Sa fac bongy-jumpyng(sorry daca am scris gresit)
3.Sa sar cu parasuta
4.Sa imi iau adio de la familie
5.Sa ma duc la palatul parlamentului, sa il umplu cu TNT si sa il explodex
Bye