| ElySa a întrebat:

Ce a-ti face daca a-ti sti ca maine este sfarsitul big grin? ce a-ti vrea voi sa faceti in ultima zi de viata?

14 răspunsuri:
| Marii a răspuns:

Nimic, as face aceleasi lucruri pe care le fac zilnic. De ce sa fac ceva intr-o zi, cand n-am facut intr-o viata?

| nobody_9468 a răspuns:

Deci...As pleca cu masina lu' tata la plimbare. Mi'as cumpara:droguri+bautura+mancarea favorita+gagiul din dotare(ex'ul) si as merge intr'o padure ca sa ne jucam de'a mama si de'a tata si daca se poate in aceiasi zi sa am un bebe cu ochi albastri sa'l dragalesc ca si cum ar fi copilul meu(si al lui).
Sau mi'as cumpara o noua viatawinking
Acum serios:probabil ca as face in asa fel sa aflu unde sta ex'ul si sa'i fac o vizitabig grin.De fapt stiu unde sta, uitasem! Si i'as zice sa ma faca fericita, atat, nimic mai mult! Stie el la ce ma gandesc...si ce trebuie sa faca!

Bafta.

| Anecherry a răspuns:

M-as arunca cu parasuta, as sari in apa de pe o stanca, as incerca sa ii fac fericiti pe oamenii pe care ii iubesc, si nu numai. as incepe sa cutreier lumea in lung si in lat, sa jefuiesc o banca, sa alerg prin ploaie, sau pe o plaja pustie. as imbratisa toti oamenii pe care ii intalnesc in cale, m-as urca pe o cladire inalta si as striga cat de tare pot "vreau sa zbor". si in ultimile clipe as face dragoste pana la extazhappy

| cosima11 a răspuns:

In primul rand as sta toata ziua cu persoanele mele cele mai dragi. apoi, as manca mancarea mea preferrata[spaghete bologhese=p~], as merge la o petrecere, m`as plimba in parc cu rolele, as manca inghetata, as face plaja, as merge sa inot, mi-as suna toti prietenii, as citi o carte buna, etc.nu`mi ajunge o zi sa fac tot ce am insirat aici. dar cred ca cel mai important lucru pe care l`as face ar fi sa stau cu mama tata surorile cu nepoteeiii:X siii. nu in ultimul rand cu iubitu` meubig grin:X [aa da.si sa nu uit sa ma rog Lui Dumnezeu, ca poate s`ar indura si m`ar lasa sa mai traiesc mult si binebig grin]

| Medis a răspuns:

M-as duce la baiatul pe care il plac foarte mult si l-as saruta big grin, m-as duce sa spun tuturor pers scuze daca am facut ceva gresit si... as sta cu parintii mei happy

| ellabutterfly a răspuns:

L-as suna pe fostul meu iubit si i-as cere iertare pentru ce i-am facut, si l-as ierta pentru tot cat am suferit din cauza lui si as fugi nebuna in bratele lui, si as incepe sa plang langa el laughing Nu stiu, stiu numai ca as vrea sa fiu langa el in momentul ala, sa ma stranga tare in brate, sa-mi spuna ca nu sunt singura si orice s-ar intampla el e langa mine. love struck

| ElySa explică:

In primul rand parker si bebelooshy ati fost criminal de seriosi straight face m-ati distrus straight face in al doilea rand pentru ceilalti sa stit ca mi-au placut la nebunie raspunsurile big grin

| serpisor a răspuns:

Da... o sa ma gandesc serios ce asi alege sa fac daca presupunem ca am stii cand este sfarsitul lumii sau acesta chiar ar veni. Asi avea de ales intre a fuma iarba pana nu mai stiu de mine si sa nu-mi mai pese de nimic, sa rad pana nu mai pot cand vad toti oamenii inspaimantati in jurul meu ( ma rog asta daca si ceilalti ar stii iti dai seama ar fi haos) si a doua optiune sa ma arunc fara parasuta de la cea mai mare altitudine posibila, pana jos sa ma cufund in amintiri si momente frumoase din viata mea si intr-un final sa ma zdrobesc de pamant c-an desenele cu road runner.

| serpisor a răspuns:

De fapt va sfatuiesc sa nu asteptati sfarsitul lumii pentru a face ce va place, pentru a fii cu cei dragi, pentru a va cere iertare celor carora le-ati gresit sau pentru orice altceva va trece prin cap ( aici sunt exclusi cei cu dorinte sinucigase ). Asa ca poate pare ceva comun ce va spun acum dar traiti-va viata! nu in exces pentru ca poate dauna, dar atat cat sa nu aveti prea multe regrete.

| ramona_4785 a răspuns:

Sa o petrec alaturi de cei dragi, sa mai vad odata apusul, sa spun spun ca-mi pare rau celor care le-am facut rau si sa mananc o ciocolata.tongue

| mabytza a răspuns:

M-as duce la mai multi baieti si i-as saruta (desigur pe aia care ii plac :*:*big grin

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

sa l tin de mina pe cel ce l iudesc undeva departe pe un munte inalt si sa asteptam impreuna sfirsitul

| Parker_2310 a răspuns:

Pai draguta.
In primul rand este "ati"
Si in al II-lea rand. sfarsitul poate fi oricand, insa nu pentru toti. unu poate moare maine, unu poate la anul, deci oricand ar trebui sa te aspteti la un sfarsit.

| loredanaaa a răspuns:

sa l tin de mina pe cel ce l iudesc undeva departe pe un munte inalt si sa asteptam impreuna sfirsitul