| anonim_4396 a întrebat:

Daca merg cu mama la ginecolog se poate afla ca numai sunt virgina doar dintr. o ecografie? si daca da ce ma sfatuiti sa fac sa nu afle mama pentru ca am doar 16 ani

Răspuns Câştigător
| Eeu a răspuns:

Eh`. laughing.

Trebuia sa te gandesti la asta inainte s`o faci. happy

Dar asta e. daca ai facut`o. inseamna ca ai vrut.

Asta e. du-te linistita ca oricum nu mai are ce sa-ti mai faca.

Ai pierdut virginitatea. nu mai` ai ce sa-i faci. laughing

:*

Oricum` n`o sa te poti ascunde toata viata`. laughing

Mai bine zi` acum ca`i mai bine decat sa afle de la altii mai tarziu.happy

10 răspunsuri:
| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Bineinteles ca se poate afla. Daca stii ca mama ta vrea sa te duca la ginecolog, cel mai bine ar fi sa ii spui tu inainte adevarul.

| kidulinha a răspuns:

Dintr-o ecografie laughing? Nu.
Doar daca vrea ea si te duce la un control special, dar nu la ecografie.

| porto89 a răspuns:

O sa se vada clar ca ti-ai rupt fashuu rolling on the floor

| Barbiiiiee a răspuns:

Fata ginecologul poate doar sa se uite sa vada dk ai himenul spart.nici macar de ecografie n-are nevoie.Fa si tu ceva sa nu ajungi acolo...Succes

| ItsMyTime a răspuns:

Nu doar iti baga 2 degete in p***a si verifica nu ia mai mult de 30 min

| Lizarous a răspuns:

Depimde in ce relatii esti cu mama ta.ar trebui sa vorbesti despre asta cu ea.printro ecografie nu se poate afla dar poti merge daca ai probleme la o clinica particulara acolo nu intereseaza pe nimeni varsta atata timp cat ai bani.

| Ovidiu a răspuns:

Se poate afla, sigur, asta nu-s tiu daca cu ajutorul ecografiei. Nu mai ai ce face, ca sa opresti aceasta situatie, ca mama ta nu afle ca numai esti virgina, numai daca ii dai spaga doctorului, sa o minta. :d

| xDoll a răspuns:

Spune`i mamei tale mai bine...

decat sa afle de la medic

nu mai bine afla de la tine?

pentru. ca poate ca daca ii spui tu

nu va fi asa de suparata...(daca va fi)

^.^ :*

| Timberland a răspuns:

Lipeste-ti himenul cu scoch

| dolly20 a răspuns:

Pai stiu ca din control ginecologic se afla dar pe mie imi face doar o ecografie nu si controlul ala