| nobody_9468 a întrebat:

Daca merg la ginecolog{minora fiind} trebuie sa fiu insotita de un adult?

9 răspunsuri:
| Floreenofficial a răspuns:

Da! Faza buna e ca nu e obligatoriu ca adultul (care trebuie sa fie parinte sau tutore) sa intre in cabinetul de consultatii cu tine si poate astepta pe hol daca ai noroc. happy Succes!>big grin

| lovenotsex a răspuns:

Nu neaparat, trebuie sa fi cu cineva major, care sa raspunda pe moment de tine. Dar depinde de ginecolog.

| claudia_7744 a răspuns:

Nutongue! eu am fost cu matusa mea si chiar a dato afara doctorahee hee

| Anileda a răspuns:

Da, trebuie.

| aangelia a răspuns:

Nu trebuie baaai! rolling eyes

| Demo8k a răspuns:

Nu trebuie.

| lleylla a răspuns:

Da.

| laubya a răspuns:

Nu neaparat