| mamarutza a întrebat:

Daca mi-a intarziat ciclul dupa primul contact sexual pot fi insarcinata?

Răspuns Câştigător
| simonica57 a răspuns:

Poate... trebuie sa iti faci un test de sarcina sau mai bine te duci la ginecolog si atunci vei fi sigura daca esti sau nu insarcinata
fundita plizz

6 răspunsuri:
| Sweet111 a răspuns:

Posibil.dar daca inca nu ai virsta si nu vrei sa faci un test du-te cel mai bine la ginekolog!

| mihaibr11 a răspuns:

Sunt sanse 50-50. Nu te speria. Mai asteapta un pic si pentru siguranta fa un test. Peace

| MariusUCV a răspuns:

Fratilor,folositi prezervativul...

| cris_2039 a răspuns:

Bineinteles dar mai bine nu intra in panica si mai asteapta dar nu mai mult de 6 saptamini...

| E8841942 a răspuns:

Opa ceai facu tu? Tie ti s-a intamplat asa ceva? P.S. Nus nu-s medic dar cred ca nu ...Gata te spun la parinti tai.

| gabriela23_7816 a răspuns:

Exista o posibilitate...cel mai bine ar fi sa iti faci un test de sarcina... funda?big grin