| AdelinaIoana11 a întrebat:

Dacă mi-a întârziat menstruația 9 zile și in a 10a a venit, mai sunt șanse sa fiu însărcinată? Menționez ca a fost primul contact sexual

Răspuns Câştigător
| lpavel a răspuns:

Daca ti-a venit atunci e imposibil sa mai fi insarcinata indiferent dupa cat timp vine!

3 răspunsuri:
| Emilian65 a răspuns:

Dacă a venit menstruația, nu poți fi gravida.

| MihaiNicu23 a răspuns:

Nu mai ai cum sa fii gravida daca ti-a venit menstruatia, gravidelor nu le mai vine menstruatia.

| PowerOfReich a răspuns:

Am intalnit multe cazuri in care in timpul sarcinii a continuat ciclul menstrual cel putin 4 luni, chiar si mamei mele i-a venit ciclul menstrual in timpul sarcinii. Mai bine consulta un medic ginecolog si fa o ecografie.