| ana4 a întrebat:

Daca mi-a venit ciclu normal dar am cateodata temperatura si stari de voma, as putea fi insarcinata?

5 răspunsuri:
| mona a răspuns:

Nu cred ca e vorba de sarcina, totusi ai putea sa ti faci un test de sarcina, macar sa fi sigura

| LostInBubble a răspuns:

Nu. happy Temperatura si starile de voma pot fi simptomele racelii.

| ellenuk a răspuns:

Sub nicio forma! atat timp cat ai menstruatie normala nu poate fi vorba de sarcina

| Sim0 a răspuns:

Nuu. Stai linistita big grin. Probabil ai racit "jos". Evita apa rece.:*

| utzutzu a răspuns:

Depinde si de cand tiai inceput viata sexuala sa vb direct. Daca ai inceput-o de curand nu cred ca ai motive de ingrijorare e ceva normal in cazul fetelor totusi te poti asigura cu un test de sarcina