| scumpika_3849 a întrebat:

Daca mi-am introdus diferite obiecte in vagin de marimea unui penis mai sunt virgina?

20 răspunsuri:
| RXN a răspuns:

Moral, da, esti virgina pana la primul contact sexual cu un partener, fizic, e posibil sa-ti fi rupt himenul, deci nu.

Abh
| Abh a răspuns:

Termina cu intrebarile astea cretine, ne faci sa ne pierdem timpul!

| coryyyyyyyyyyy a răspuns:

Daca ti-a curs sange nu mai esti! straight face

| Азбука a răspuns:

Scaunele din bucatarie mai au picioare?

| MikyMi a răspuns:

Virgina vei fi pana in momentul cand vei intretine relatii sexuale cu un baiat chiar daca himanul s-a rupt!

| BoBBy a răspuns:

Nu stiu de-astea! big grin

| pacalici a răspuns:

Adica ce obiecte... normal ca nu mai esti

| piktor a răspuns:

Ce obiecte mai gasesti de marimea unui penis in afara de un penis thinking straight face

| drAn3 a răspuns:

Incepe sa-mi placa forumul.

scumpika, daca ai bagat ceva natural, gen legume, paine laughing, obiecte din lemn, un pumn, un picior etc, atunci inca mai esti virgina.
Daca in schimb ai bagat plastic, fier, sticla, atunci ne pare rau.

| Angelina01 a răspuns:

Pai nu prea cred fato da dc faci asa?

Răspuns utilizator avertizat
| Honey_9348 a răspuns:

Nu se stie. Tia curs sange?> daca da nu mai esti

dar ppoata si fara sangestraight face sa nu mai fi!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ci tiai bagat fa? zane si noaua sha nu mhurim proaste.ham auzat ca voi rhomancele o mai faceti si in ghura, nu ca nhoi in phasharica.ashai?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Lol:O:O:O uite da-mi nr tau. ne putem simti bine impreuna. sper ca nu tiai bagat in pusy bata de baseballsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca nu ti-ai bagat in gura esti virgina!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

laughing ba frate ce intrebari se pun pe TPU. de ce ti-ai bagat obiecte cand puteai sa apelezi la mine. laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

N u deoarece e din plastic si daca e penisul la un barbat de exemplu ...nu mai esti virgina.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu ai cum

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca ai simtit ca ai fluturi in stomac, cred ca esti indragostita de marimea obiectului rolling on the floor))

| NiggerNogger a răspuns:

Ai folosit-o ca recipient de carat obiecte? Gen ai bagat brichete, telefoane, tigari, unghiere, etc. si ai zis ca e buzunar? Daca e asa, atunci e ok. Nu ai probleme.