| stephany28 a întrebat:

Mai sunt virgina daca meam intodus diferite obiecte in vagin si apoi am avut si singerari?

14 răspunsuri:
| vlaaddd a răspuns:

Esti virgina in gura.

| εїз a răspuns:

Da, normal ca inca esti virgina... odata ce ti-ai bagat doar diferite obiecte.
Daca nu ti-a bagat nimeni penisul in vagin si nu si-a dat drumul in tine. poti sta linistita. dar ai putea sa te infectezi. Nu mai fa prostiile astea. wave daca ai avut sangerari inseamna ca ti s-a rupt himenul. dar logic esti virginawinking

| kaya a răspuns:

In primul rand cati ani ai? Parerea mea ca nu ai mai mult de 12.Nu ai ce face? Vezi ca este destul de periculos si anumite riscuri, asa ca ai mare grija si lasa prostiile ca ai sa te dezvirginezi singura.

| LCD a răspuns:

Te-ai desvirginat cu niste obiectestraight face ce sec.
Stiu ca de fapt, dezvirginarea consta in intretinerea relatiilor sexuale, dart tu ti-ai rupt himenul.Dovada ca ai mai fi virgina.Sec

| cristina a răspuns:

Nu

| vykkusor a răspuns:

Nu mai esti virgina...pa

| beka a răspuns:

Daca ai avut sangerari...nu mai esti virgina

| iverson a răspuns:

Nu.

| ela_9708 a răspuns:

Bye.nu mai esti.mai bine faceai dragoste ca un baiatwinking

| lalala_5386 a răspuns:

Mmm...esti, dar nu totalhee hee adica daca ai avut sangerari inseamna ca ti s`a rup himenul, dar nu conteaza deoarece sunt fete care se nasc fara el. Virgina esti pana la primul contact sexual. dar totusi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti chiar asa de proasta incat sa iti bagi obiecte in vagin? doamne ce putina minte ai in primul rand cine stie ce microbi iti bagi in organism...doamne ce copii!rolling on the floor

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poti sa te dezvirginezi si cu un ob fara sa iti dai seama... fate lezby ca ramai virgina de plawinking...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Decit cu diferite obikte, mai bine aveai relatii cu un baiat si atunci iti era mai bine, erra sa ai o senzatie ca zbri cu el in rai, dar daca ai folosit obiecte mai mare durere te-ai facut si nici o placere din asta

| stephany28 explică:

Intrebarea nu e de fapt despre mine? dar dspre prietena mea.