| AsaMaCheama a întrebat:

Daca nu exista o marime medie a penisului cum isi dau seama fetele cand e prea mica sau prea mare?

Răspuns Câştigător
| Kingsley a răspuns:

Doar prin simplul contact vizual cu Gogu pot face o aproximare.

3 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Din senzatiile placute, mai intense sau nu, in functie de cate experienta au, si de cum stii si tu sa te porti/misti! Marimea fara tandrete si know how, stil, rabdare, finete, etc, tot degeaba!

| Emilian65 a răspuns:

Prin simpla vizionare a penisului.

| Lina1993 a răspuns:

Pai fiecare vagin este diferit, unele sunt foarte stramte si au vaginul mic si pentru ele un penis de marime "normala" poate fi considerat prea mare. De asta au inceput sa apara toate discutiile astea.