| anonim_4396 a întrebat:

Salut!
Dacă ar putea sa răspundă si fetele ar fi super și m-ar ajuta mult big grin
La vârsta de 25 de ani penisul meu măsoară o lungime in stare erecta de 12 cm…12, 3 cm.
1. Este o mărime mică? (12 cm)
2. Dacă iubitul vostru ar avea aceasta mărime, ați pleca?
3. Care este mărimea medie a unui penis?

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

1. Foarte mica.
2. Nu ar fi iubitul meu cu mărimea asta.
3. De la 15 in sus.

6 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

1. da este un penis foarte mic
2. probabil ca da
3. masura medie este de 15-16 cm

| mihai69 a răspuns:

1. Medie;
2. Nu;
3. V. 1.

| Eireann a răspuns:

1. Da, este destul de mica.
2. Nu stiu - partea sexuala este importanta intr-o relatie dar nu tine doar de marime, daca partenerul este dispus sa foloseasca jucarii sexuale sau este talentat la sex oral de exemplu este posibil sa avem o viata sexuala foarte buna - am avut o relatie de 2 ani cu un tip cu un penis mai micut nu am avut probleme, nici cand ne-am departit nu asta a fost cauza.
3. Nu am stat cu rigla sub perna sa masor, as spune 14-15cm.

anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Cu întrebarea asta faci sa ma simt mândru cu lungimea mea.

| 19flo79 a răspuns:

In Romania media e 11 si ceva.
Esti peste medie happy

| gentlehit a răspuns:

O ai mica