| angelinthedark a întrebat:

Daca nu mi-a curs sange si nu mi-a bagat penisul doar asa a impins putin si nu a mers sa o bage ca ma durea si nici nu prea intra, m-a durut si i-am zis cand i-am zis el s-a oprit ca sa nu ma doara si am zis ca mai incercam si altadata, dar intrebarea e:mai sunt sau nu virgina?

Răspuns Câştigător
Brigaela
| Brigaela a răspuns:

Nu mai esti virgina, fiindca ai avut contact sexual. Himenul s-ar putea sa se fi rupt doar partial, dar asta nu are nici o semnificatie.

9 răspunsuri:
| eugem35 a răspuns:

Da esti pentru ca nu a rupt himenul

| Winniee a răspuns:

Da mai esti!
Daca e asa cum ai povestit si nu a bagat-o mai esti virgina

| TheMihutz a răspuns:

Sa ghicesc ca e baiatul misterios din atatea intrebari care te-a dezvirginat practic? ca teoretic nu big grin

| iuliaoprea a răspuns:

Teoretic da, practic nu prea. Adica din punct de vedere moral nu prea mai esti. Dar practic, ori nu ti s-a rupt himenul, ori il ai foarte elastic. Cred ca mai esti. La unii sangereaza la altii nu. Depinde de fiecare corp.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mental/moral.nu laughing
fizic da, evident, nu cred ca s-a rupt himenul.deci.,.practic.esti happy.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da

| vladust a răspuns:

Fizic probabil ca da, dar cred ca mai important e cum te simti tu in sufletel. Restul conteaza mult mai putin.

| Miruna_4399 a răspuns:

Cred ca da

| Valerica_6851 a răspuns:

Da mai esti, fiindca ai avut contact sexual si himelul s-ar putea fi rupt!