| Nustiualtnume a întrebat:

Daca o fata isi freaca... ( nu isi baga degetu in ea, doar o freaca ) si dupa un timp ii curge ceva lichid din ea, mai e virgina?

14 răspunsuri:
PsihoSex
| PsihoSex a răspuns:

Teoretic, daca nu si-a rupt himenul, da! Ceea ce curge este rezultatul excitatiei provocate, care lubrifiaza vaginul, pregatindu-l de vizita penisului, si sa alunece, sa nu doara.

Salontanul
| Salontanul a răspuns:

Ruperea himenului duce la dezvirginare. Lichidul acela este de lubrifiere si se produce prin excitatie.

| Aasdfghj a răspuns:

Da.

| N0xEterniS a răspuns:

Da!
Ca sa te dezvirginezi, trebuie sa intretii relatii sexuale.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu mai e. Acel lichid e de fapt himenul care s-a transformat in stare lichidastraight face

| Ksy_Clau_1997 a răspuns (pentru anonim_4396):

Balaughing Cred ca am ras juma de ora la raspunsu taulaughing))

| anonim_4396 a răspuns (pentru Ksy_Clau_1997):

Daca ai ras de amuzamentul raspunsului si nu de stupiditatea persoanei care l-a scris (eu) atunci ma bucur happy

| NameHarris a răspuns:

NU e curva|laughing

| OMFGConrad a răspuns:

Da.

Răspuns utilizator avertizat
| stefaniaforever a răspuns:

Da. Doar dacă curge sânge se poate numi dezvirginare.

| smecheriyee a răspuns:

E ceva logic ca mai este ea doar se excita la maxim si dupa aia se termina cum ne terminam si noi barbati asa se termina si ele sa nu mai fie zirgina trebuie sa intre in ea basculanta ha ha ai inteles

| Silviu-Ionut_Chiparatu-Sandu_1993 a răspuns:

Si chiar daca isi baga si degetul, daca nu se rupe himenul e inca virgina. Ca sa te dezvirginezi trebuie sa intretii relatii sexuale. Eu zic sa te documentezi mai bine apropo de lucrurile astea.

| CCSS a răspuns:

Da