| nightelegance a întrebat:

Daca o fata iti accepta sarutul inseamna ca accepta sa fiti impreuna?

13 răspunsuri:
| Elena1234456 a răspuns:

Nu neaparat, vorbeste cu ea!

| Neimportant a răspuns:

Dacă îți acceptă sărutul poate te place. Deci există și probabilitatea că vrea să fiți împreună. Dar mai bine te informezi de la ea.

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns:

In general, chiar daca te lasa sa o saruti, pentru a te asigura ca vrea sa fie cu tine, cel mai bine este sa o intrebi daca vrea sa fie iubita ta happy

| soul2soull a răspuns:

Aici e cu dus intors iti accepta sarutul pentru ceea ce esti sau pentru portofelul tau?

| TeIubesccc a răspuns:

Poate doar a profitatbatting eyelashes

| SamSon a răspuns:

Nu neaparat

| nightelegance explică (pentru SamSon):

Adica french kiss

| SamSon a răspuns (pentru nightelegance):

Aia da!

| DuLcyK a răspuns:

Da, asta inseamna ca ia chiar tine la tine.Dovedeste-i ca o iubesti, si iti va usura munca! Daca nu tinea la tine te respingea instantaneu! Sper ca te-am ajutat succes

| KeepCalmThinkDiffrent a răspuns (pentru DuLcyK):

Nu e adevarat! daca iiti accepta sarutul nu inseamna ineaparat ca te iubeste straight face.
Poate a ramas socata sau nu a avut ce sa faca, dar nu inseamna neaparat ca te iubestewinking

| nike19 a răspuns:

Nu neaparat. daca vrei sa fiti impreuna vb cu ea si vezi, lamuritiwinking

| LawwraD a răspuns:

Nu chiar. Intreab-o:"noi suntem impreuna sau nu?". Sunt fata si stiuhee hee. Exista unele fete care iti accepta sarutul asathinking de plictiseala. Boy` exista si fete relewinking. Stii vorba aiaa`: Fetele bune ajung in rai iar cele rele obtin mereu ceea ce vor. tongue

| emocryzy a răspuns:

Da laughing)) lool succes