| anonim_4396 a întrebat:

Daca o fata pe care nu o cunosti se uita la tine multi timp, sau cand mergi se uita dupa tine, inseamna ca te place?
FUNDA!

7 răspunsuri:
| Razvy28 a răspuns:

Daca se uita insistent la tine, oriunde ai merge, atunci nu este exclus sa te placa. Dar daca atunci cand va vedeti in priviri amandoi si iti face semn cu mana ca sa te salute, atunci sunt toate sansele sa te placa.

| TiffanyღBJ a răspuns:

Nu neaparat, exista o gramada de motive pentru care cineva se uita la tine.

| Bris a răspuns:

Nu neaparat...laughing mai bine ai intreba-o.

| DinnAdinnA a răspuns:

Nu e neaparat sa te placa. Desi in multe cazuri, asa este.
Te uiti la acea persoana si iti blochezi privirea pe ea, chiar daca e o fata sau un baiat, si se gandeste la ceva, si ii e bine sa se uite acolo, si in fata ei sta o persoana.
Totusi e posibil sa te si placa.

Mie mi s-au intamplat amandoua.

| pinkpanther2000 a răspuns:

Eu cred ca da...
:d

| StanilaAna a răspuns:

Da! Daca ti se intampla de mult timp inseamna ce te adora love struck. Mult noroc...

| Cozmei_Sabina_1996 a răspuns:

Niciodata nu poti stii daca nu te interesezi. Poate ai noroc si te place. Daca e asa Iti spun eu si daca o placi si tu o sa fie foarte frumos. Sper sa ai o experinta cat mai frumoasa.