| tomy1000 a întrebat:

Daca o fata se uita mult timp la tine si vorbeste despre tine la alte fete si tot se loveste in tine,, accidental" inseamna ca te place. Dau funda si vot.

7 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Foarte posibil!

| Alexakos a răspuns:

Ma mir ca inca nu ti-ai dat seama. normal. cand se mai baga in tine ori baga-te in fata ei ca sa nu se mai bage in tine sa se "bage" in bratele tale. (mai cu tupeu ca asta le place lor) mai intreab-o cum ia mers ziua. ce mai face. intra in discutii cu ea.

Răspuns utilizator avertizat
| Liquify a răspuns:

Daca tu si fata respectiva aveti 10-14 ani da inseamna ca te place. Daca sunteti mai mari intreab-o direct daca te place sau nu.

| Zom a răspuns:

Te cam placelaughing Daca si tu o placi vorbeste cu ea despre asta ca doar nu mai aveti 10 anilaughing

| Ax a răspuns:

Da categoric.happy

| tomy1000 explică:

Apropo,eu sunt in clasa a 8-a si m-am mutat in alta clasa si in acea clasa este ea, deci nu o cunosc.