| supermari10 a întrebat:

Daca o fata spune ca te iubeste mult, iar cateva zile sufera si dupa vorbeste cu un baiat si nu mai ovbervi ca sufera...isi va da seama ca a gresit vorbind cu un baiat dupa ce s-a despartit, sau o va ajuta sa treaca peste, isi va mai aduce aminte de fostul?

2 răspunsuri:
| Necunoscut112 a răspuns:

Asta cu "mi-a spus ca ma iubeste mult" nu prea are relevanta. Daca te iubeste macar putin nu va trece usor peste despartire si va incerca sa va impacati, chiar daca nu e vina ei. Cand trece peste foarte repede, iubirea a fost doar "indragosteala".

| RAY a răspuns:

Inseamna ca tia baut joc de tine si te-a folosit atat