| Mariela_1621 a întrebat:

Daca o femeie este violata si violatorul isi foloeseste degetele pentru a-i stimula vaginul victimei atunci politia ar putea sa ia urme de amprente de pe organul genital al femeii ca si dovezi pentru a prinde faptasul? thinking

Răspuns Câştigător
| elasexygagica a răspuns:

Daca politisti trebuie sa ia amprentele violatorului de pe vaginul tau o sa fie cam greu ca na. si politisti au fantezi si cred ca o sa le fie greu sa se abtina big grin

19 răspunsuri:
| I'mPerfect(a)! a răspuns:

Logic ca nu poate!

Alooo, salvareaaa!

| Romancutza a răspuns:

Nu, dar sunt alte moduri in care poti afla.

| cossmy a răspuns:

rolling on the floor...mor frate

| Alex0194 a răspuns:

Ai dreptate, nu incalci regulile siteului, le incalci pe cele a bunului simt scuza-ma ca-ti zic, dar exagerezi. Acesta nu este nici pe departe un site de expus fantezii sexuale ci un site pe care ar trebui puse doar intrebari serioase nu fanteziile voastre sexuale... sa fim seriosi, chiar sa zicem ca ar fi chestii adevarate ce ne intrebi tu e necredibil ca pui cel putin o intrebare pe zi cu fanteziile tale sexuale si aventurile tale ce mi se par imposibil in lumea reala... bine daca ne intrebi dintr-un univers paralel de la ani lumina distanta mai zic si eu dar toate fanteziile si intamplarile astea ce ni le zici tu sunt imposibil de realizat atatea intr-un timp asa scurt in lumea reala. Cu totii ne dam seama ca faci baza si vrei sa-ti bati joc de noi si de site. Repet: site-ul a fost facut pentru intrajutorare nu pentru bataie de joc sau expunere a fanteziilor sexuale. Vedeam o intrebare " de unde afla copii de sex" pai cum sa nu afle cand categoria asta a ajuns loc de spus fantezii sexuale? N-ai ce face? Pai sunt o multime de lucruri de facut, cauta-ti un hobby uite aici un site foarte fain poate gasesti un hobby ce sa-ti placa in afara de batut joc de acest site de acesti useri care isi pierd timpul sa iti raspunda http://www.alegeunhobby.com/

| Alex0194 a răspuns:

@Mariela
daca as avea 2 conturi stai calma ca nu as posta acelasi mesaj de pe amandoua una dupa alta. ce sa fac daca eu zic atat de bine incat toti doresc sa ma plagieze laughing

| oz a răspuns:

Ai dreptate, nu incalci regulile siteului, le incalci pe cele a bunului simt scuza-ma ca-ti zic, dar exagerezi. Acesta nu este nici pe departe un site de expus fantezii sexuale ci un site pe care ar trebui puse doar intrebari serioase nu fanteziile voastre sexuale... sa fim seriosi, chiar sa zicem ca ar fi chestii adevarate ce ne intrebi tu e necredibil ca pui cel putin o intrebare pe zi cu fanteziile tale sexuale si aventurile tale ce mi se par imposibil in lumea reala... bine daca ne intrebi dintr-un univers paralel de la ani lumina distanta mai zic si eu dar toate fanteziile si intamplarile astea ce ni le zici tu sunt imposibil de realizat atatea intr-un timp asa scurt in lumea reala. Cu totii ne dam seama ca faci baza si vrei sa-ti bati joc de noi si de site. Repet: site-ul a fost facut pentru intrajutorare nu pentru bataie de joc sau expunere a fanteziilor sexuale. Vedeam o intrebare " de unde afla copii de sex" pai cum sa nu afle cand categoria asta a ajuns loc de spus fantezii sexuale? N-ai ce face? Pai sunt o multime de lucruri de facut, cauta-ti un hobby uite aici un site foarte fain poate gasesti un hobby ce sa-ti placa in afara de batut joc de acest site de acesti useri care isi pierd timpul sa iti raspunda http://www.alegeunhobby.com/
a spus-o alex mai bine ca mine

| DorelSudoru a răspuns:

Dap e logic pentru. ca are nevoie de amprente laughing SI pentru. ca si politaiu are nevoie te afli intr-o situatie de genu?

| lunarwolf a răspuns:

Prostia ta depășește cele mai înalte cote atinse până acum.

| Tourniquet a răspuns:

Arunca-te-as de pe bloc! straight face
Ce intrebari mai pun pitipoancele astea. 15 ani sau mai putin si sex; sex; sex; vagin; penis; sex. straight face

| Dutzulescu a răspuns:

Luate-ar smurd-ul !

| IuliaAkaTrixxie a răspuns:

Aaa... din pacate acest site nu este pentru fantezii sexuale.rolling on the floor

Răspuns utilizator avertizat
| mitu86 a răspuns:

ce intrebare laughinglaughing

| AngelSpeed a răspuns:

Numi zi ca ai fost si violata laughing

| Ochiialbastrii a răspuns:

Daca as fi baiat nu te-as violaa la cat de proasta esti rolling on the floor

| UrbanNinja a răspuns:

Esti PROASTA!
Tu gandesti?
doamne... iart-o ca nu stie ce face

| Petre a răspuns:

[Fratilor ce intrebari straight face]

Frate cu 911! Targa!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Incredibil straight face

| Elly_4267 a răspuns:

Vaiii`... rolling eyes

Ce fata proasta rolling on the floor

Am citit cateva intrebari de ale tale si... am vazut ca ziceai ceva de sotz, in fine, cati ani ai?raised eyebrows

Daca ziceai si ceva de un sotz, esti destul de mare, si ce grija are ala de tine`?laughing